Menu

Τμήμα Φυσικής

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ΟΜΑΔΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ (ΟΜΕΑ)
Δ. Χατζηδημητρίου (Συντονίστρια), Θ. Αποστολάτος, Κ. Βελλίδης, Γ. Βλαστού, Κ. Γαζέας, Σ. Γαρδέλης, Μ. Γιαννούρη, Φ. Διάκονος, Γ. Λάτσας, Ι. Λελίδης, Α. Μαντζιαφού, Ε. Μητσάκου, Α. Μουστάκας, Ε. Ε. Νισταζάκης, Π. Σφήκας, Χ. Τζάνης, Μ. Τσέτσερη, Ε. Φλόκα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
Π. Σφήκας (Συντονιστής)
Θ. Αποστολάτος
Ε. Ε. Νισταζάκης
Α. Ντάντου
Α. Μουστάκας
Ε. Φλόκα
Δ. Φραντζεσκάκης
Δ. Χατζηδημητρίου

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΜΣ «ΦΥΣΙΚΗ» 
Διευθυντής: Β. Λυκοδήμος
Θ. Αποστολάτος
Κ. Δασύρα
Κ. Σιμσερίδης
Κ. Σφέτσος
Διαχείριση Παραπόνων και Ενστάσεων Φοιτητών: Ν. Βλαχάκης, Κ. Καρτάλης, Ε. Ε. Νισταζάκης

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΜΣ «ΦΥΣΙΚΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ»
Διευθύντρια: Μ. Ν. Ασημακοπούλου
Ε. Γιαννακάκη
Ε. Μποσιώλη
Χ. Τζάνης
Ε. Φλόκα
Διαχείριση Παραπόνων και Ενστάσεων Φοιτητών: Ν. Βλαχάκης, Κ. Καρτάλης, Ε. Ε. Νισταζάκης

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΠΜΣ ΡΗ/ΗΑ
Διευθύντρια: Α. Τζανακάκη
Δ. Ρεΐσης
Ι. Τίγκελης
Ε. Χατζηευθυμιάδης
Διαχείριση Παραπόνων και Ενστάσεων Φοιτητών: Ε. Ε. Νισταζάκης, Δ. Ρεΐσης, Ε. Χατζηευθυμιάδης

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ 
Π. Σφήκας (Συντονιστής)
Ι. Δαγκλής
Δ. Ρεΐσης
Β. Σπανός
Δ. Σταμόπουλος
Χ. Τζάνης

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ                         
Υπεύθυνος: Κ. Σιμσερίδης, Ε. Ε. Νισταζάκης (αναπληρωματικός)
Επιτροπή Αξιολόγησης:
1) Δ. Χατζηδημητρίου, Μ. Αναστασόπουλος (αναπληρωματικός)
2) Α. Τζανακάκη, Ν. Βλαχάκης (αναπληρωματικός)
3) Μ. Τσέτσερη, Ε. Προσαλέντης (αναπληρωματικός)
Επιτροπή Ενστάσεων:
1) Ε. Φλόκα, Μ. Πετροπούλου (αναπληρωματική)
2) Σ. Γαρδέλης, Χ. Τζάνης (αναπληρωματικός)
3) Ε. Σκορδάς, Γ. Λάτσας (αναπληρωματικός)

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΕΠΑΡΚΕΙΑΣ
Κ. Σιμσερίδης (Συντονιστής)
Σ. Γαρδέλης  
Μ. Γιαννούρη
Α. Καπόγιαννης
Ε. Ε. Νισταζάκης 
Ε. Στυλιάρης 
Μ. Τσέτσερη 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ
Κ. Δασύρα (Συντονίστρια)
Κ. Βελλίδης
Α. Μουστάκας
Κ. Τσακμακίδης
Ε. Φλόκα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 
Δ. Σταμόπουλος (Συντονιστής) 
Θ. Αποστολάτος 
Μ. Ν. Ασημακοπούλου 
Ε. Στυλιάρης  
A. Τζανακάκη  

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΦμεΑ
Μ. Πετροπούλου (Συντονίστρια), Π. Κωτούλα, Μ. Ρίζου

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΩΡΟΛΟΓΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 
Φ. Μαυρόπουλος  (Συντονιστής)
Κ. Αβραμίδης
Μ. Βασιλείου
Μ. Γεροντίδου
Ε. Γιαννακάκη
Σ. Καζαντζίδης
Α. Πρωτονοταρίου